Silver Nutmeg

aa C- D- ee P- gg

Jiné názvy: Blaufuchs

Černooké zbarvení s proměnlivým tónem barvy. Mládě má světle béžové zbarvení (téměř nerozeznatelné od polar fox) a postupem času se barva přeměňuje a znatelně melíruje a tmavne až do srsti, působící téměř jako hodně tmavý šedý aguti, avšak jde o neaguti zbarvení, nos je tmavší než tělo. Břicho, ocas, nohy, okolí očí a okraje uší jsou zbarveny stejně jako zbytek těla, což způsobují obě recesivní alely na A locusu. Drápky jsou tmavě hnědé.

Colorpoint Silver Nutmeg

aa cchmcchm D- ee P- gg

Srst na břiše je bílá, podsada je krémově bílá. Tělo má také krémovou bílou barvu s tmavě šedými konečky. Point na ocase, nosu, uších a tlapkách je tmavě šedý. Srst působí celkově jako šedá. Drápky jsou světlé až bezbarvé. Oči mají na světle načervenalý lesk, jinak jsou černé. Mláďata jsou krémovo-béžovo-bílá, vybarvují se kolem 8 týdne.

Dilute Silver Nutmeg

aa C- dd ee P- gg

Barva očí je černá s načervenalým leskem. Drápky jsou světlé až bezbarvé. Srst na břiše je bílá, podsada a zbytek těla je krémově béžová s modro-šedými konečky. Ocásek a nos jsou o něco tmavější, uši a tlapky jsou jako tělo. Barva působí jako špinavá. Mláďata jsou barvena krémově, změna/vybarvení probíhá od 8 týdnů.

Silver Schimmel

aa C- D- efef P- gg

Černooké zbarvení. Oči mají na světle tmavě červený lesk. Drápky jsou hnědé. Srst na břiše je světle šedá, podsada je bílá, zbytek těla je bílá s tmavě šedými konečky. Mláďata jsou béžová. Vybarvují se kolem 8 týdne.